drewniane zabawki, warzywa do krojenia

Witamy Was na MamaBamBam.pl!

Cześć, witam was na stronie MamaBamBam.pl – Sklepie dla dzieci ! Jestem Monika. Zawodowo zajmuję się fizjoterapią dziecięcą i w sieci możecie znaleźć mnie także jako BabyFizjo. Prywatnie jestem żoną Michała oraz mamą dwóch uroczych córeczek – Anastazji i Izabelli.

Z połączenia fizjoterapii i rodzicielstwa powstał sklep z artykułami dla dzieci –  MamaBamBam, gdzie oferuję Wam wysokiej jakości produkty, które nie tylko bawią, ale także uczą i rozwijają. Są to artykuły od najlepszych dziecięcych marek, które w większości sama przetestowałam, jeszcze na długo przed otwarciem sklepu.

Zaczynając swoja przygodę z macierzyństwem, osobiście zetknęłam się z problemem doboru odpowiednich akcesoriów i zabawek dla dzieci. Z racji wykonywanego zawodu, jestem jeszcze bardziej wyczulona na to, czym otacza się maluchy, zarówno niemowlaki, jak i te nieco starsze. Spośród całej gamy dostępnych produktów, ciężko jest wybrać te, które będą odpowiednio dostosowane do potrzeb i rozwoju naszych pociech. Zwłaszcza, jeśli nie posiadamy w tym temacie odpowiedniej wiedzy. Mi samej, zdarzyło się wielokrotnie kupić rzeczy tylko po to, żeby przekonać się, że niestety nie spełniają moich oczekiwań. Oczywiście bywały też trafione zakupy, które moja rodzina pokochała całym sercem, i które teraz w swoim sklepie, proponuje również Wam. Mam nadzieję, że to właśnie tutaj znajdziecie wszystko, co pozwoli Wam jeszcze bardziej cieszyć się tą fascynującą podróżą, jaką jest rozwój dziecka.

Największą wartość mają chwile spędzone wspólnie z dziećmi

Dla dziecka czas spędzony z rodzicem, to największa z możliwych radości. Wspólna zabawa zbliża, buduje więź i korzystnie wpływa na rozwój emocjonalny. To właśnie podczas rodzinnych gier, zabaw i wygłupów, dzieci czują się najbardziej kochane i potrzebne. W sklepie dziecięcym MamaBamBam stawiamy więc przede wszystkim na takie zabawki, które zaangażują zarówno dzieci jak i rodziców. Pozwolą na atrakcyjne spędzanie czasu, a dodatkowo wzmocnią kreatywność, wyobraźnię i ogólny rozwój maluchów.

Bo zabawki mają dawać radość i …. uczyć.

Jedną z głównych zasad, jaką kierujemy się przy wyborze asortymentu do naszego sklepu, jest to, aby zabawki nie były tylko zabawkami, ale także czymś, co wpływa pozytywnie na rozwój psycho-ruchowy dziecka. Nie od dziś wiadomo, że dziecko najwięcej uczy się poprzez zabawę. To właśnie ona stymuluje wszystkie dziecięce zmysły i zmusza je do rozwoju. Dlatego wybór odpowiednich zabawek jest tak istotny, i dlatego w naszym sklepie nie znajdziesz takich, które wpływałyby niekorzystnie na rozwój i świadomość dzieci.

Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem

Kolejną ważną zasadą, jaką wyznajemy prowadząc nasz dziecięcy sklep jest to, aby zabawki i akcesoria były w pełni bezpieczne dla zdrowia i życia dzieci. Oferujemy zatem tylko te produkty, których producenci przestrzegają najwyższych rygorystycznych norm bezpieczeństwa i jakości. Na MamaBamBam znajdziecie artykuły z rekomendacjami najlepszych specjalistów, oznaczone najważniejszymi certyfikatami, takimi jak Oeko – Tex, FSC, czy CE. Nasze produkty pozbawione są toksycznych barwników, farb i szkodliwych surowców.

Zabawki to nie wszystko

Sklep dla dzieci MamaBamBam to nie tylko zabawki, ale także mnóstwo innych produktów, takich jak książki dla dzieci, artykuły plastyczne, smoczki, butelki, akcesoria pomagające w nauce samodzielnego jedzenia, śliniaki, kosmetyki, produkty dla mamy, i wiele, wiele innych. Z nami skompletujesz wyprawkę, znajdziesz wspaniałe pomysły na prezenty albo zaopatrzysz dziecko w niezbędne gadżety potrzebne w przedszkolu.

Masz jakieś pytania? Nasz zespół zawsze służy pomocą.

Po więcej inspiracji zapraszamy na naszego bloga.     

Monika Młoda