drewniane zabawki, warzywa do krojenia

Witamy Was na MamaBamBam.pl!

Projekt sklepu bardzo długo dojrzewał i został zrealizowany z dwóch zasadniczych przyczyn. Po pierwsze na co dzień zajmuję się fizjoterapią dziecięcą (BabyFizjo) i z racji wykonywanego zawodu jestem bardzo wyczulona na to, czym otaczają się nasze Pociechy, szczególnie te, które nie mogą jeszcze z oczywistych względów decydować o tym. Po drugie, jeszcze przed narodzinami naszej córki, Anastazji, sama zetknęłam się z problemem doboru odpowiednich akcesoriów i zabawek, dopasowanych do potrzeb maluchów. Ogromny asortyment i bardzo różne opinie krążące w sieci sprawiają, że wybór wcale nie jest prosty. Stąd też wielokrotnie zamawialiśmy różne produkty…tylko po to, aby się przekonać, że niestety nie spełniają naszych oczekiwań. Aż w końcu trafialiśmy, czasem dziełem przypadku, na to, czego właśnie szukaliśmy.

Tak narodził się pomysł na początku 2020 roku na sklep MamaBamBam.pl, którego znaczną część asortymentu sama przetestowałam – w gabinecie, pracując z dziećmi oraz wychowując wraz z mężem córkę. Wierzymy, że nasze doświadczenia pozwolą Wam wybrać to, czego naprawdę oczekujecie w trakcie krętej, acz pięknej przygodzie z rozwojem malucha.

Największą wartość mają chwile spędzone wspólnie z dziećmi

Starannie wyselekcjonowane i sprawdzone przez nas zabawki pobudzają wyobraźnię i kreatywność dzieci, a zarazem pozwalają rodzicom aktywnie zaangażować się w niezapomniane chwile spędzone ze swoimi pociechami. Stawiamy przede wszystkim na takie zabawki, które nie dostarczą jednorazowej rozrywki, a będą służyły na różnych etapach rozwoju dziecka.

Bo zabawki mają dawać radość…i uczyć

Jednym z głównych celów w doborze oferty jest dla nas to, aby zabawki wpływały pozytywnie na rozwój psychoruchowy dziecka. Dziecko poprzez zabawę stymuluje wszystkie zmysły, dlatego też odpowiedni wybór zabawek jest tak istotny – w naszym sklepie nie znajdziesz produktów wpływających negatywnie na rozwój maluszka. Akcjami edukacyjnymi w mediach społecznościowych staramy się wzmacniać świadomość rodziców w tym zakresie.

Bezpieczeństwo zabawy jest naszym priorytetem

Oferujemy zabawki i akcesoria renomowanych polskich i zachodnioeuropejskich producentów, którzy przestrzegają rygorystycznych norm bezpieczeństwa, stawiają na wysoką jakość i dostarczają produkty o wyjątkowym designie. Znaczną część asortymentu stanowią zabawki drewniane, które rozwijają zdolności manualne i logiczne myślenie. Staramy się jednocześnie ograniczać ofertę plastikowych zabawek.  Na MamBamBam.pl znajdziecie zabawki i akcesoria z bezpośrednimi rekomendacjami specjalistów.

Nasz zespół zawsze służy pomocą w trakcie zakupów 🙂

Monika z MamaBamBam