Wyjątkowy sklep z zabawkami w Poznaniu, na Jeżycach, przy ul. Szamarzewskiego 28, w którym znajdą Państwo rozwojowe, starannie wykonane zabawki oraz wyłącznie sprawdzone akcesoria dla niemowląt, rocznego dziecka, przedszkolaka oraz dzieci starszych.

Sklep powstał z myślą o:

– Rodzicach, którzy spędzają z dziećmi najwięcej czasu i chcą mądrze dobierać to, czym otaczają się ich Pociechy – mając świadomość, że ofiarowane w dobrej wierze przez bliskich prezenty nie zawsze są dostosowane do etapu rozwoju dziecka.

– Bliskich z rodziny, chrzestnych, dziadkach itd., którzy w niewielkim stopniu interesują się tematem współczesnych zabawek, a szukają prezentu dla dziecka, który nie tylko sprawi radość, ale przyniesie też pożytek dla jego rozwoju.

– Przyjaciołach i znajomych rodziców, którzy często sami nie mają doświadczenia w rodzicielstwie, a zdają sobie sprawę, jak ważnym tematem dla rodziców jest rozwój ich dzieci, dlatego nie chcą, aby podarowany prezent z okazji Baby Shower czy przy okazji zwykłych odwiedzin trafił do głęboko schowanej skrzyni z niepotrzebnymi gadżetami.

Zabawki z myślą o rozwoju dziecka

Kluczowe aspekty, które bierzemy pod uwagę w doborze asortymentu to dbałość o rozwój dziecka, bezpieczeństwo, ponadczasowy design oraz najwyższa jakość wykonania produktów. Wśród marek dostępnych w sklepie z zabawkami online oraz na wyspie handlowej warto wskazać takie, jak:  B.box , B.Toys, Bajo, Beaba, Bibs, Brio, Bukowski Design, Dantoy, Fat Brain Toys, HABA, Janod, Lassig, Layette, Lilliputiens, Little Dutch, Maileg,   Melissa & Doug, Mombella, My Memi, Oli&Carol, Petit Jour Paris, Skip Hop, Small Foot, Sophie de Vulli, Whisbear, Yookidoo … i wiele innych.

Nieustannie wzbogacamy naszą ofertę o zabawki i akcesoria dla niemowląt i dzieci, jednocześnie wybieramy tylko takie produkty, które zaoszczędzą Klientom wiele czasu w poszukiwaniu idealnego prezentu. W szczególności polecamy zabawki drewniane, przytulanki dla dzieci i niemowląt, puzzle i gry dla dzieci, zabawki sensoryczne oraz akcesoria i elementy wyprawki dla niemowląt

Odbiór osobisty zamówień internetowych możliwy jest sklepie z zabawkami w Poznaniu, na Jeżycach, przy ul. Szamarzewskiego 28. Paczka do obioru gotowa jest w ciągu 24 godzin (najczęściej w ciągu kilku godzin). Aby usprawnić proces odbioru osobistego będzie wdzięczni za kontakt telefoniczny (694 640 488) lub poprzez media społecznościowe (facebook lub instagram)

Serdecznie zapraszamy!