Sklep stacjonarny z zabawkami w Poznaniu

Wyjątkowy sklep z zabawkami w Poznaniu, na Jeżycach, przy ul. Szamarzewskiego 28, w którym znajdą Państwo rozwojowe, starannie wykonane zabawki oraz wyłącznie sprawdzone akcesoria dla niemowląt, rocznego dziecka, przedszkolaka oraz dzieci starszych.

Sklep powstał z myślą o:

– Rodzicach, którzy spędzają z dziećmi najwięcej czasu i chcą mądrze dobierać to, czym otaczają się ich Pociechy – mając świadomość, że ofiarowane w dobrej wierze przez bliskich prezenty nie zawsze są dostosowane do etapu rozwoju dziecka.

– Bliskich z rodziny, chrzestnych, dziadkach itd., którzy w niewielkim stopniu interesują się tematem współczesnych zabawek, a szukają prezentu dla dziecka, który nie tylko sprawi radość, ale przyniesie też pożytek dla jego rozwoju.

– Przyjaciołach i znajomych rodziców, którzy często sami nie mają doświadczenia w rodzicielstwie, a zdają sobie sprawę, jak ważnym tematem dla rodziców jest rozwój ich dzieci, dlatego nie chcą, aby podarowany prezent z okazji Baby Shower czy przy okazji zwykłych odwiedzin trafił do głęboko schowanej skrzyni z niepotrzebnymi gadżetami.

Zabawki z myślą o rozwoju dziecka

Kluczowe aspekty, które bierzemy pod uwagę w doborze asortymentu to dbałość o rozwój dziecka, bezpieczeństwo, ponadczasowy design oraz najwyższa jakość wykonania produktów. Wśród marek dostępnych w sklepie z zabawkami online oraz na wyspie handlowej warto wskazać takie, jak:  B.box , B.Toys, Bajo, Beaba, Bibs, Brio, Bukowski Design, Dantoy, Fat Brain Toys, HABA, Janod, Lassig, Layette, Lilliputiens, Little Dutch, Maileg,   Melissa & Doug, Mombella, My Memi, Oli&Carol, Petit Jour Paris, Skip Hop, Small Foot, Sophie de Vulli, Whisbear, Yookidoo … i wiele innych.

Nieustannie wzbogacamy naszą ofertę o zabawki i akcesoria dla niemowląt i dzieci, jednocześnie wybieramy tylko takie produkty, które zaoszczędzą Klientom wiele czasu w poszukiwaniu idealnego prezentu. W szczególności polecamy zabawki drewniane, przytulanki dla dzieci i niemowląt, puzzle i gry dla dzieci, zabawki sensoryczne oraz akcesoria i elementy wyprawki dla niemowląt

Odbiór osobisty zamówień internetowych możliwy jest sklepie z zabawkami w Poznaniu, na Jeżycach, przy ul. Szamarzewskiego 28. Paczka do obioru gotowa jest w ciągu 24 godzin (najczęściej w ciągu kilku godzin). Aby usprawnić proces odbioru osobistego będzie wdzięczni za kontakt telefoniczny (694 640 488) lub poprzez media społecznościowe (facebook lub instagram)

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

 

Dołącz do listy Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Proszę, pozostaw swój prawidłowy adres e-mail poniżej.