Nasze trzy sprawdzone propozycje na tańsze prezenty bożonarodzeniowe dla najmłodszych.

Święta Bożego Narodzenia to okres, w którym obdarowujemy swoich najbliższych wyjątkowymi upominkami. Nie da się ukryć, że na ten czas szczególnie czekają najmłodsi. To właśnie dla nich chcemy przygotować najbardziej wyjątkowe prezenty, które wywołają uśmiech na ich uroczych buźkach. Co jednak, kiedy nasz budżet jest ograniczony, a w rodzinie kilkoro dzieci do obdarowania?

Prezenty wcale nie muszą być drogie, aby sprawić radość i dostarczyć mnóstwa wspaniałej zabawy. Czytaj dalej i przekonaj się sam. Oto nasze trzy sprawdzone pomysły na świąteczne prezenty dla dzieci do 100 złotych.

Gry dla całej rodziny

Często przy wyborze prezentów dla dzieci chcemy iść z duchem czasu i podarować im coś, co jest nowoczesne i na czasie. Kupujemy więc drogie zabawki, tablety i gry komputerowe. Ale czy to na pewno dobry pomysł? Czy nie warto w okresie świąt wręczyć dziecku coś, co pozwoli mu spędzić miło czas wspólnie z rodziną?

Gry planszowe to doskonała alternatywa dla współczesnych, często drogich zabawek, które nie zawsze działają na korzyść rozwoju dziecka. Co innego planszówki, które wpływają pozytywnie na wiele obszarów rozwoju maluchów. Dzięki nim dziecko ćwiczy pamięć i koncentrację, uczy się nowych słów i poznaje otaczający świat. Gry strategiczne wspomagają zdolność logicznego myślenia i uczą przewidywania. Podczas gry dziecko zdobywa także umiejętność współzawodnictwa i zabawy “fair play”, co z pewnością przyda mu się w późniejszym życiu.

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór różnego rodzaju gier zarówno dla maluchów, jak i starszych dzieci. Większość z nich kosztuje mniej niż 100 złotych, a gwarantujemy, że zapewnią niesamowitą frajdę całej rodzinie.

Kolorowe kredki, mazaki i farby

Kolejną propozycją na bożonarodzeniowy prezent dla dziecka do 100 złotych, są wszelkiego rodzaju artykuły plastyczne, których, jak wiadomo, nigdy za wiele. Podczas rysowania i malowania dzieci ćwiczą motorykę małą, precyzyjne ruchy rąk, nadgarstków i palców. Taka aktywność wpływa też korzystnie na rozwój wyobraźni i koncentracji, pobudza kreatywność i poczucie estetyki. Praktycznie każdy maluch przechodzi w swoim życiu moment fascynacji malowaniem i tworzeniem swoich małych dzieł sztuki. Super, jeśli odbywa się to na papierze, gorzej, kiedy płótnem stają się ściany mieszkania. Aby tego uniknąć, warto zaopatrzyć dziecko w dostateczną ilość papierowych kartek, ciekawych kolorowanek i malowanek z naklejkami. W zestawie z kolorowankami doskonale sprawdzą się kredki, pisaki i mazaki, dobrane kształtem odpowiednio do wieku dziecka. W naszym sklepie znajdziesz bogaty wybór gadżetów plastycznych, z których za mniej niż 100 złotych, skompletujesz fantastyczny prezent pod choinkę.

Zabawki do 100 zł

Trzecia propozycja to zabawki. Choć są mało praktycznym prezentem, to jednak to właśnie one najbardziej cieszą dzieci. Wśród naszego asortymentu znajdziesz wiele różnych zabawek za mniej niż 100 złotych, dostosowanych do wieku oraz zainteresowań dziecka. Odpowiednio dobrane mają również pozytywny wpływ na rozwój dziecka. Wspomagają wyobraźnię i koncentrację, pozwalają wcielać się w różne role i wymyślać kreatywne scenariusze na zabawę. Dla najmłodszych mogą to być drewniane autka, cymbałki, sortery albo układanki, dzięki którym dziecko rozwija motorykę małą i ćwiczy zdolność logicznego myślenia. Przedszkolaki ucieszą się na przykład z drewnianych warzyw do krojenia, zabawkowej wagi sklepowej, kalejdoskopu lub kolorowego liczydła. Takie zabawki zadbają o rozwój mowy, zdolność rozpoznawania warzyw i owoców, a także pomogą w nauce liczenia. Starsze dzieci zainteresuje magnetyczna tablica, przebijanka z drewnianym młotkiem i zestaw do tworzenia własnej biżuterii.

Może Ci się również spodobać...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *