Sposób dostawy / Wartość zamówieniaponiżej 399 złod 399 zł
Przedpłata zamówienia  
Kurier DPD19 zł0 zł
Paczkomat InPost14 zł0 zł
Odbiór osobisty (po kontakcie tel.)0 zł0 zł
Za pobraniem  
Kurier DPD26 zł26 zł
Odbiór osobisty (9.30-18.30), Poznań0 zł0 zł

Czas realizacji zamówienia oraz doręczenia przesyłki

Sklep MamaBamBam.pl dysponuje własnym magazynem zlokalizowanym w Poznaniu, a wszystkie zamawiane produkty są wysłane bezpośrednio z niego (w odróżnieniu od wielu innych sklepów nie korzystamy z modelu dropshipping).

Produkty wysyłane są w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia (dni robocze) na terenie Polski. Niezależnie od wyboru dostawcy usług kurierskich, w momencie wygenerowania etykiety dla paczki klient otrzymuje e-mail z linkiem do jej śledzenia (DPD/InPost). Czas doręczenia paczki to na ogół 24-48 godzin od momentu złożenia zamówienia.

Czas dostawy może zostać wydłużony w przypadku produktów personalizowanych, przy czym jest on każdorazowo wskazywany w opisie konkretnego produktu.

W przypadku wysyłki zagranicznej prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny celem kalkulacji kosztów wysyłki.

Odbiór osobisty

Możliwy jest odbiór osobisty w siedzibie sklepu w Poznaniu, ul. Szamarzewskiego 28. Zamówienie będzie gotowe do odbioru w ciągu godziny od jego złożenia (99% asortymentu posiadamy w sklepie lub w magazynie przynależącym do sklepu). Istnieje możliwość płatności gotówką na miejscu lub kartą (za pobraniem).

Sposoby płatności

  • BLIK (obsługiwane przez Przelewy24)
  • Przelew online (obsługiwane przez Przelewy24)
  • Karta kredytowa (obsługiwane przez PayPal)
  • Gotówka (w przypadku zamówienia za pobraniem – kurier DPD lub odbioru osobistego po wcześniejszym kontakcie telefonicznym)

Alternatywnie możesz też wykonać przelew tradycyjny na dane:

BabyFizjo Monika Młoda (MamaBamBam.pl), ul. Starołęcka 115, 61-341 Poznań, Numer konta: 08109014760000000144824931 , w tytule numer zamówienia.

Przesłanie potwierdzenia przelewu drogą mailową przyspieszy proces realizacji zamówienia 🙂