Od samego początku działalności – najpierw wyłącznie w obszarze fizjoterapii dziecięcej, a później również sklepu, byliśmy wrażliwi na krzywdę, niesprawiedliwość i ludzkie tragedie (zbiórki, aukcje, bezpłatna pomoc rehabilitacyjna itd.), postanowiliśmy, że od maja 2023 r. z każdego zamówienia możliwe będzie przekazanie 5% dochodu na jeden ze wskazanych celów. Każdorazowo do Klient decyduje na który cel przeznaczone zostaną środki.

Kogo wspieramy?

W chwili obecnej do wyboru są dwie placówki:

  • Dom Dziecka / Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza “Nasz Dom” (adres www)
  • Dom Samotnej Matki w Kiekrzu k. Poznania (adres www)

Każde zamówienie złożone w tym okresie, w ramach którego Klient wyrazi życzenie wsparcia, będzie stanowiło cegiełkę na rzecz jednej z powyższych organizacji. W przypadku powodzenia akcji nie wykluczamy rozszerzenia listy o fundacje oraz inne inicjatywy – będziemy informować na bieżąco 🙂

W jaki sposób przekazywane będą środki?

Wsparcie będzie wypłacane w cyklach comiesięcznych na wskazane konto bankowe każdej z organizacji – niezależnie od wysokości zebranej kwoty. Wysokość przekazanej pomocy będzie obliczana przy wykorzystaniu systemu ERP, który każdorazowo oblicza dochód w transakcji w handlu elektronicznym. Celem obliczenia kwoty przelewu uwzględnimy wszystkie zakupy, w ramach których Klienci wyrazili chęć wsparcia. Placówka ma prawo wymiany środków na bon podarunkowy lub materialne rzeczy o wartości równej kwocie uzyskanej w skali miesiąca.

Mocno wierzymy, że możemy uczynić ten świat lepszym – nawet drobnymi gestami 🙂

Pozdrawiamy serdecznie!

Monika i zespół MamaBamBam.pl